Atomizerler

Atomizerler

Elektronik Sigara’nız için yeni ve modern atomizerler tercih edebilirsiniz.

ATOMİZER HANGİ KISIMLARDAN OLUŞUR?
Ağzınızla temas halinde olan bir ağızlık (drip tip): Ağızlığın şekli ve dokusu e-sigara içiminizin kalitesi ve içinize çektiğiniz buharın sıcaklığı açısından önemli rol oynar. Hazne: Genellikle transparan, belli bir hacim özelliği olan, e-likidinizi doldurduğunuz sızıntı karşıtı bileşendir. Coil (İç Atomizer): Dirençli tel tarafından çevrelenmiş pamuk veya silika maddeden oluşur. Bu kısım atomizerinizin düzenli olarak değiştirmeniz gereken parçasıdır. Hava borusu: E-sigaranızın buharını içinize çekerken buharın izlediği merkezdeki boşluk. Atomizer tabanı (Base): Atomizerinizi bataryasına bağlayan parçasıdır. Gelişmiş modellerde üzerinde hava akımı kontrol halkası bulunur.
ATOMİZER NASIL ÇALIŞIR?
Cihazda yer alan pamuk veya silika haznede yer alan e-likit tarafından ıslatılır. Aynı zamanda kılcallık sonucu likit dirençli teli de besler. Ateşleme butonuna basıldığında bu tel ısınır ve coil ile temas eden likitin buharlaşmasını sağlar. Üretilen buhar hava borusundan ağızlığa yükselir.
ATOMİZER SEÇİMİ NASIL YAPILIR?
Atomizer seçimi buharın sıcaklığı, tat geçişleri, e-likit tüketimi, kullanım sırasında alınan his gibi farklı faktörler açısından önemlidir. Buharın kalitesi büyük ölçüde atomizer içinde kullanılan coil ile ilgilidir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.