E-Sigara Coil Ömrü

Yayınlayan admin 26/02/2022 0 Mesajlar

E-Sigara Coil Ömrü

Elektronik sigara kullanımına yeni başlayan kişilerin bazı teknik konularda yeterli bilgiye sahip olmadığını fark ettik. Uzun yıllar boyunca keyifli bir şekilde e-sigara içmek istiyorsanız elektronik sigara bakımlarını eksiksiz yapmanız gerekiyor. Elektronik sigaranın kalbi olarak gösterilen coil, en önemli parçalardan birisidir. Her ekipman ve parçanın bir ömrü olduğu gibi coil parçalarının da bir ömrü bulunmaktadır. Coil değiştirilmezse elektronik sigara dumanı azalabilir tadı çok acı hale gelebilir. Bu yazımız içerisinde e-sigara coil ömrü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Elektronik sigara coil ömrü 2 etmene bağlıdır. Tüketicilerin kullanım sıklığı ve kullanım şekli coil ömrüne büyük oranda etki etmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan likitin türü, kalitesi, aromalı olup olmaması bile coil ömrüne etki etmektedir. Gün içerisinde sürekli e-sigara kullanan kişilerin coil ömürleri çok kısa olmaktadır. Coil ömrünün bittiğini damağınıza gelemeye başlayan acı tat ile anlayabilirsiniz.

Coilinizi haftada bir olacak şekilde sıcak su ile çalkalayıp temizlediğiniz takdirde ömrünü uzatabilirsiniz. Cihaza takmadan önce iyice kurutmalı, içerisinde sıvı olmadığından kesinlikle emin olmanız gerekiyor. Col ömrüne etki eden bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlarda bahsedecek olursak;

Elektronik Sigara Coil Ömrü

Elektronik sigaraların coil bölümü zamanla ömrünü tamamlayabilmektedir. Coilerin ömrü kullanım sıklığı, kullanım şekli ve kullanım ayarına göre değişmektedir. Ancak ortalama kullanım ömrünün 6 ile 10 gün arasında değiştiğini söyleyebilirim. Cihazınıza uygun üst düzey kaliteli bir likit aldığınız takdirde bu süreyi uzatabilirsiniz. Elektronik sigara cihazınızla ne kadar çok ilginizseniz ömrü o kadar uzun olur. Coil ve likit alma konusunda sorununuz varsa bu konuda da yardımcı olabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir ekipman ve malzemeler;

Orijinal Coil Satan Yerler

 Kullanım şekli ve kullanım sıklığı kadar kullanılan likitin de kalitesi oldukça önemlidir. Sahip olduğunuz coil ve likiti değiştirmek istiyor ancak alışveriş yapacak yer bulamıyorsanız sizlere yardımcı olmak istiyoruz. E-Sigara ürünleri konusunda Türkiye’nin en güvenilir adreslerinden birisi olan ozelbuhar.org üzerinden tüm siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerin tamamını orijinal olan ozelbuhar.org, elektronik sigara kullanıcılarının her zaman yanında olmaktadır.