Vaporesso Coil

Yayınlayan admin 26/02/2022 0 Mesajlar

Vaporesso Coil

Elektronik Sigara tüketicilerinin en çok tercih ettiği coil türlerinden birisi de vaporesso coil’dir. Izgara tipi olan bu başlıklar 60W ile 85 Watt batarya gücüne sahiptir. Oldukça güçlü buhar performansına sahip olan vaporesso coil, oldukça etkili aroma iletimine sahiptir. Elektronik sigaralar için oldukça başarılı olan bu atomizer başlık, yüksek fiyatlı olmasından dolayı çok fazla kişi tarafından tercih edilmemektedir. Bunun yanı sıra her istendiğinde bulanamamasından ötürü birçok kişi alternatif olarak daha iyi, daha kaliteli ürünler arayışına girmektedir. Bu yazımızda Türkiye’nin en kaliteli orijinal atomizer başlıklarını sunmaya çalışacağız.

Atomizer Başlık Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Coil almayı planlayan elektronik sigara kullanıcıları ilk başlarda hangi ürünü satın alacaklarını bilemeyebilir. Genelde daha önce elektronik sigara kullanmış kişilerden tavsiye istemektedirler. Bu oldukça yanlış bir durumdur. Kullanılan coil modelleri her cihaza aynı derece uyum gösterememektedir. Bu nedenle öncelik olarak kullanmış olduğunuz cihaza uygun coil araması yapmanız gerekiyor.

Coil Türleri

Elektronik sigara tüketicilerinin satın alabileceği birçok coil türü bulunuyor. Coil değişikliği yapacaksanız aşağıdaki markaların ürünlerini kullanabilirsiniz.

  • Aspire Nautilus 2 BVC Coil
  • Aspire Nautilus 2S Coil    

Buna benzer daha birçok coil çeşidi bulunuyor. Biraz önce de belirttiğimiz üzere coil satın almadan önce cihazınız ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Aksi halde ağzınıza acı tat, boğazda öksürük gibi durumlar oluşabilir. Tabi acemi olduğunuz için alışveriş yapacak yer bulma konusunda da sorun yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir elektronik sigara ekipman satıcısı;

Coil Alınabilecek Yerler

Vaporesso Coil başta olmak üzere kaliteli ve güvenilir coil alışverişi yapmak istiyorsanız bu alanda öncelikli internet sitelerinden destek almanız gerekiyor. ozelbuhar.org, elektronik sigara başlığı almak isteyen kişilerin en çok ziyaret ettiği sitelerden birisidir. Güvenilir ve orijinal ürünler satan ozelbuhar, elektronik sigara modelinize en uygun coili temin edip adresinize kadar göndermektedir. WhatsApp iletişim hattı üzerinden cihazınıza uygun coil modellerini öğrenebilirsiniz.

Etiketler: vaporesso coil