Juul

Juul

Juul marka Dünya’nın en çok satan pod cihazıdır.

Juul Elektronik Sigara
2017 senesinde Adam Bowen ve James Monsees JUUL lablarını kurdular ve günlük hayatta tüketilen sigaraya en yakın değerde bir elektronik sigara ürettiler. Fakat hem dizaynı hem de içeriği olarak bilinen tüm elektronik sigaralardan farklı olan bu ürün hızlıca popülerlik kazandı ve e-sigara kullanıcılarının memnuniyetini kazandı. JUUL son teknolojilerle donatılmış olup, elektronik sigaranın ‘iphone’u olarak ün kazanmıştır. Juul; sigarayı bırakmada büyük rol oynadığına inanıldığı için Amerika’da ve birçok yabancı ülkede marketlerde ve online mağazalarda 18 yaşını doldurmuş yetişkin bireylere satılmaktadır.

JUUL Pod Nedir? / JUUL nasıl çalışır?
Juul yetişkin elektronik sigara tüketicileri ya da gerçek sigara tüketicilerinin istekleri doğrultusunda son teknoloji ile icat edilmiş; kullanımı kolay pod cihazdır. Bu elektronik sigara; kendi sıcaklık kontrolünü otomatik olarak yapmaktadır. Diğer elektronik sigaralardan farklı olarak içeriğinde nikotin tuzu bulunur. Tütün yapraklarından özenle harmanlanan bu nikotin tuzları ve kullanım alanı JUUL’a özgüdür. Cihazın içerisindeki nikel ve krom teller sayesinde likit ısınır ve kendini kullanıma hazırlar.

JUUL’un bir diğer tercih edilme sebebi ise oldukça hafif ve elektronik sigara kullanıcıların günlük hayatta rahatlıkla yanlarında taşıyabileceği bir cihaz olmasıdır. JUUL’a özel dizayn edilmiş kartuşları cihaza yerleştirdikten sonra herhangi bir tuşa basmadan, sadece sizin nefesinizle çalışan bir elektronik sigaradır. Cihazın ekstra pile ihtiyacı yoktur. Cihaz ile beraber satılan ya da ayrıca alabileceğiniz usb girişi olan küçük bir şarj aparatı vardır. Şarj ederken eğer “kırmızı” yanıyorsa “az”, “sarı” yanıyorsa “orta”, “yeşil” yanıyorsa şarjı “full” demektir. Bir JUUL’un ortalama şarj süresi 1 saattir ve bir gün boyunca kullanılabilir.

Juul sıcaklık ayarını mekanik ve otomatik bir şekilde ayarlar; böylelikle kapsüldeki likiti optimum sıcaklığa ulaştırır. Akıllı çalışma mekanizması sayesinde coilde veya likitte yanma meydana gelmez. Son teknoloji ile donatılmış olması sayesinde; diğer elektronik sigaralarda yaşanan coil yanması/aroma lezzetinin tam alınamaması veya yanık tadı hiçbir şekilde e-sigara kullanıcısını rahatsız etmez.

JUUL Pod’u diğer elektronik cihazlardan ayıran özellikler nelerdir?
JUUL’u diğer elektronik sigara ve pod mod cihazlardan en önemli farkı kapsüllerinde bulunan likitin özel formüllerle üretilmesidir. Serbest nikotin baz yerine tütün yapraklarından özenle harmanlanmış olan nikotin tuzları kullanılır. Böylelikle gerçek sigaraya yakın nikotin vurumu elde edilmiş olur.

Kapalı bir mekanizması olduğu için sıcaklığı dışa vurmaz. Böylece JUUL podunuz yüksek sıcaklıklara ulaşmaz. Bu otomatik kontrol mekanizması sayesinde hem kapsül içindeki coil korunmuş olur hem de hiçbir zaman yanık likit tadı almamış olursunuz. Bu anlamda elektronik sigara kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlar. E-sigaracıları coil ve likit değişme zahmetinden kurtarmış olur.

JUUL Pod Aroma Seçenekleri Nelerdir? Kapsülleri Nasıl kullanabilirim?
Amerika menşeiyli olan JUUL Podlarda şu anda sekiz tane orijinal aromali podu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla, “Golden Tobacco, %5 Mint Pod, Glacier Mint, %5 Cucumber, Apple Orchard, Mango Nectar, Royal Creme ve Alpine Berry Podlarıdır. Firma ileriki zamanlarda daha çok aroma seçeceği sunacağını vaad etmektedir.

Podların cihaza takılması ise oldukça kolaydır. Tak-çıkar şeklinde çalışır. Likitlerin bulunduğu podların ayrı kutuları vardır ve aromanız bittikçe rahatlıkla çıkarıp bir sonraki aromanıza geçebilirsiniz. Her bir aromanın bulunduğu pod bir diğerinden bağımsız olduğu için aroma tatları birbirine hiçbir zaman karışmaz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.