Tüm Kategoriler
Hızlı Linkler

Tüm Ürünlerimiz Orjinaldir !

Sepetim

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: $0,00
Toplam: $0,00
Poco Electro
Poco Theme
Apple Cinema 30"

Normal Likit İle Salt Likit Arasındaki Farklar

By Ali MENTESE - 7 Oca 2023 1218 0 comments
Normal Likit İle Salt Likit Arasındaki Farklar

Normal Likit İle Salt Likit Arasındaki Farklar

Sigara fiyatları son birkaç yıl içerisinde ciddi anlamda artmış, birçok kişinin ekonomik olarak zorlanmasına neden olmuştur. Başta sigara maliyetini düşürme ve sigarayı bırakmak isteyen kişilere destek olması için geliştirilen elektronik sigaralar kısa süre içerisinde çok fazla talep görmeye başlamıştır. Artan elektronik sigara kullanımı ile beraber farklı likit türleri de ortaya çıkmıştır. Sıvı halde bulunan likitler bataryanın etkisi ile beraber buharlaştırılmaktadır. Bu da kişinin elektronik sigaradan tat almasını sağlar. Normal likitler standart elektronik sigaralarda kullanılırken salt likitler kendileri için özel olarak tasarlanan elektronik sigara cihazlarında kullanılır. Normal Likit İle Salt Likit Arasındaki Farklar hakkında bilgi vermeden önce likit türlerinin ne anlama geldiğinden bahsedelim.

Likit Nedir?

Elektronik sigarada içerisinde bulunan likitte sıvı nikotin bulunmaktadır. Nikotin buhar olarak değil de buhar olarak sunulur. Kişinin tercihine göre farklı farklı aromalara sahip likitler kullanılmaktadır. Likit alacak kişiler sipariş vermeden önce istedikleri likitin cihazları ile uyumlu olup olmadıklarına bakmalıdır.

Salt Likit

Salt likit içerisinde salt bazlı nikotin bulunmaktadır. Bu ürünün normal likitten farkı şudur. Normal likitte yüksek nikotin tüketemez, ayarlamazsınız. Salt Likit kullananlar ise tüketeceğiniz nikotin değerlerini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Normal Likit İle Salt Likit Arasındaki Farklar hakkında detay verecek olursak;

Salt Likit İle Normal Likit Arasındaki Farklar

Normal likit içerisinde baz aromalı nikotin bulunmaktadır. Salt likitlerin içerisinde ise sal nikotin bazı bulunur. Salt likitlerin aroması normal likitlerden biraz değişiktir. Normal likitlerde kullanılan aromaları salt likitler içerisinde de kullanabilirsiniz. Sal likitlerin ömrü normal likitlere göre daha uzundur. Sal likiti uzun ömürlü sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız yeni teknoloji elektronik sigara cihazı almanız gerekmektedir. Likit almak için güvenilir bir yer arıyorsanız;

Likit Nereden Alınır?

Elektronik sigara için likit almak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Orijinal ve gerçek ürün bulmak oldukça zordur. Birçok yer müşterilerine orijinal diyerek sahte ürünler göndermektedir. Güvenilir bir yerden alışveriş yapmak istiyorsanız ozelbuhar.org internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Hemen hemen tüm cihazlara uygun likit satışı bulunan ozelbuhar.org, Türkiye’nin dört bir yana ürünlerini kargo ile göndermektedir.

Write a comment

Warning: Comment Text must be between 25 and 1000 characters!
Warning: Comment Name must be between 3 and 25 characters!
Warning: Invalid email id!
Elektronik Sigara (94)

Rastgele Ürünler