Nbase

Nbase

Kendi likitinizi yaparken olması gereken en önemli materyal nbase dir. Nbase ile aroma karışımında kendi likitiniz ortaya çıkmaktadır. Nbase çeşitleri vg pg ve nikotin değerine göre değişim sağlamaktadır.

Bir çok elektronik sigara ve pod cihaz kullanıcılarının yakından bildiği bir ürün olan nbase nedir?, nbase fiyatları? , en kaliteli nbase gibi önemli olan merak edilen soruları cevaplayacağız bu yazımızda. 
Nbase açılımı: nicotine basedır yani nikotin bazıdır. Yani e-sigara tüketicilerinin likit yapımlarında kullandıkları bir evyap ürünüdür. Aroma ve nbase evyap ürünlerinin en başında gelmektedir.

Nbase nedir?
Eğer kendi seçtiğiniz aromanızla kendinize özgü harika likitler yapmak istiyorsanız ilk olarak “nbase nedir?” sorunun cevabını bilmeli ve e-likitinizi bu bilgiler doğrultusunda hazırlamalısın. Nikotin baz olarak da adlandırılan, nbase elektronik sigara kullanan bireylerin kendi likitlerini yapmak için kullandıkları bir bazdır. Nbase in farklı nikotin ve mililitre değerleri bulunur. Böylece kullanıcılar kendi zevklerine ve damak tatlarına göre nbase seçimini rahatlıkla yapabilirler. Kendi yaptığınız likitlerin tadı bir farklı olur.

NBase içeriğinde neler Vardır? Kaliteli Bir NBASE için neye dikkat etmeliyim?
Nbase içeriği: VG, PG ve sıvı nikotindir. VG: vegetable gliserin olarak geçer, yani bitkisel gliserindir. Hafif yoğunluktadır ve sıvı formadadır. VG’nin özelliği; eğer nbasenizinde VG oranı yüksekse bu yapacağınız likitinizin buhar performansını etkileyecektir. Yani yoğun ve ulrta buhar içimi istiyorsanız; VG oranını yüksek seçmenizde fayda vardır. En kaliteli nbase grubunda olan wilmar, carlo erba, sigma, merck markaları, %100, 90 veya %80 oranlarında VG seçmeniz halinde “cloud chasin” diye anılan bulut buharı yapmanız daha kolay olacaktır.

Bir diğer içerik ise PG’dir. PG; propilen glikolun kısaltılmış halidir. VG’ye oranla PG daha sıvımsıdır, tatsız ve renksizdir. PG elektronik sigara likit içiminde boğaz vurumu etkilemektedir. Bu sebeple nbase kullanımına yeni başlayan elektronik sigaracıların PG değerini biraz daha düşük tutmalarını öneririz. Eğer mtl kullanıcısıysanız ( MTL yani Sigara içimi ) PG oranını yüksek tutabilirsiniz.

En kaliteli bir nbase, kaliteli sıvı nikotin ile olmaktadır. Nikotinin piyasa değeri yüksek olduğu, çoğu nbase üreticileri masraftan kaçınarak kalitesiz nikotin seçmektedirler. Bu da likitinizin tadının kötü, performansının düşük olmasına neden olmaktadır. Bizim Web adresimizde sattığımız markalar bu anlamda masraftan kaçmayarak en iyi nikotini sizlere keyf nbase nize sunmaktadır.

Tüm hammedeler özenle seçildikten sonra, en kaliteli nbase lerden biri olan wilmar, carlo erba, sigma, merck nbaseleriniz içime hazır! Dilediğiniz aromanızı dilediğiniz yoğunlukta nbasenize doldurarak, keyf nbase deneyimi yaşamaya hazırsınız!

Nbase satın alırken neye dikkat etmeliyim? En kaliteli Nbase i nereden bulabilirim?
İlk olarak şunu belirtmek gerekiyor ki, nbase deki nikotin oranı arttıkça nbase’inizin rengi şeffaflıktan çıkar ve gittikçe açık sarı renge bürünür. Nbase satışı yapan çoğu mağaza, ne yazık ki hijyen konusuna yeterince önem vermemektedir. Bu nedenle insan sağlığını tehdit etmektedir. Nbase satın alırken, alışveriş yaptığınız sitenin güvenilirliğinden emin olmalısınız. Böylece nbase inizi keyf ile tüketirken aklınızda soru işaretleri kalmaz. Ayrıca nbase (nbase) satın alırken; ihtiyacınız olan nikotin doğrultusunda seçim yapmanız gerekir. Bunun yanı sıra içeriğindeki VG ve PG oranlarını da kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız.

İnternette birçok nbase satan site görebilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmakta büyük fayda var. Çünkü seçtiğiniz nbase eğer istediğiniz kalitede değilse aroma tadını tam alamazsınız ve keyfle buharlayamayabilirsiniz. Rahat ve lezzetli bir içim için; kaliteli nbase seçmelisiniz ve bilindik marka kullanmanızda fayda var. Çoğu elektronik sigara kullanıcısının favori nbase i wilmar, carlo erba, sigma, merck nbaselerdir. Dünya'nın en kaliteli nbaselerinin markaları sitemizde bulunmaktadır. Birçok e-sigara kullanıcısı tarafından en kaliteli nbase olarak tam not almışlardır. Bunları ürünlere yapılan yorumlardan görüntüleyebilirsiniz. Bitkisel içerikleri sayesinde e-sigara tüketicilerinin güvenle, akıllarında soru işareti olmadan tükettikleri bir nikotin bazlardır.

Nbase Nedir? Nbase nikotin seviyeleri nedir? Nbase kaç ml lik şişelerde gönderilir?
En kaliteli nbase markalarından olan wilmar, carlo erba, sigma, merck, likitinizi oluştururken size birçok nikotin seviyesi sunmaktadır. Likitini nikotinsiz içmek isteyen elektronik sigara kullanıcılar için 0mg seçeneklerini dahi sunmaktadır. wilmar, carlo erba, sigma, merck Nbaseler nikotin seçenekleri 0mg den başlayarak 36mg’ye kadar çıkmaktadır. Ara değerler ise; 3mg, 6mg, 9mg, 12mg, 18mg, 24mg ve 36mgdir. Tüm nikotin seviyesindeki nbase ler dünyanın en saf gliserin markası olarak ün salmış olan Merck, Carlo, Wilmar, Basf gibi hammadelerden ve merck, Chemnovatic ve Nıcselect nikotinlerinden yapılmıştır. Ayrıca yüksek nikotinli nbase ler alarak seyreltme işlemi yapabilirsiniz. 

Wilmar, carlo erba, sigma, merck nbase elektronik sigara kullanıcılarına 250ml şişeden 5 litrelik şişelere kadar geniş boyut seçeneği sunmaktadır. En küçük boyut 250mldir. Ara boyutlar ise 250ml, 500ml ve 1litredir. Ayrıca, sitemizde dolum yaparken işinizi kolaylaştıracak 20,30,60,120ml boyutlarında dolum şişeleri de satılmaktadır. Nbase şişelerinde bulunan iç tıpalar sayesinde wilmar, carlo erba, sigma, merck Nbase nizi elektronik sigaranıza rahatlıkla doldurabilirsiniz. Ayrıca yanınızda taşırken veya kargo esnasında iç tıpası sayesinde dökülme ve sızıntı olmaz. Tüm ürünlerin kapaklarında warranty band ( GARANTİ BANDI ) mevcuttur. Üretim sonrası ilk sizin açtığınızı bilmeniz güzel bir etkendir.

En Çok satılan nbase markaları ?
Wilmar, carlo erba, sigma, merck, evyap markalar dünyanın en çok tüketilen markalarıdır.

100 ml nbase ne kadar aroma almalıdır?
En çok sorulan sorulardan birisidir. wilmar, carlo erba, sigma, merck n base nizi demlemeden önce dolduracağınız aromanın % hesabını bilmeniz gerekir. Ve belirtilen hesaptaki kadar aromanızı wilmar, carlo erba, sigma, merck nbasenize ekleyebilirsiniz. Aromanızın daha yoğun olmasını isterseniz, makul ölçülerden aroma oranınızı arttırabilirsiniz. Her aromanın üstünde kullanım oranı mevcuttur.

Wilmar, carlo erba, sigma, merck NBASE'inizi nasıl muhafaza etmelisiniz?
Nbase nasıl saklamalıyım veya raf ömrünü korumalıyım; soruları birçok elektronik sigara kullanıcının aklını kurcalamaktadır. Nbasenizi demlemeye alırken oda sıcaklığında yani 12 ile 21 derece sıcaklık arasında tutmalısınız. Demleme süresince, ağzı kapalı ve hava almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Demlenmiş olan nbase nizi elektronik sigaranızın tank kısmına doldurduktan sonra ağzını hava almayacak şekilde sıkıca kapatmalısınız.Ayrıca, nbasenizi güneş ışığı almayan bir raf ya da bölmede saklamanız; raf ömrünüzü uzatacaktır.

Nbase nasıl sipariş verebilirim?
ozelbuhar.com adresine girdikten sonra “nbase” kategorsine tıkladıktan sonra 0mg den 36mg ye kadar geniş ürün çeşitlerini göreceksiniz. wilmar, carlo erba, sigma, merck nbase nizi dilediğiniz nikotin seviyesinde dilediğiniz boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, en iyi nbase fiyat garantiside ozelbuhar.com adresindedir.

Gün içerisinde öğleden sonra saat dörde kadar vermiş olduğunuz tüm nbase, aroma, elektronik sigara ve diğer tüm yedek parçalar aynı gün kargoya verilir. Vermiş olduğunuz nbase siparişleriniz özenle paketlenir ve akıtma yapmayacak şekilde verdiğiniz adrese gönderilir. En geç iki iş günü içerisinde siparişiniz adresinize teslim edilir.

Tüm nbase modelleri

 

Göster:
Sırala:

1000ML AvoriaVG+CarloPG+MerckNicotine Nbase

1000ML AvoriaVG+CarloPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000mlSeçenekleri ile karşınızdaÜrün ..

600,00 TL

1000ML CarloVG+MerckPG+MerckNicotine Nbase

1000ML CarloVG+MerckPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

400,00 TL

1000ML Grande Nbase

Grande NbaseBoyutu : 1000MLŞişe : UV PlastikÜrün Son Kullanma Tarihi : Etiketin üzerinde..

550,00 TL

1000ML Nbase Hazırlat

1000ML Nbase HazırlatMerck, Avoria, Ineos, Basf, Chemnovatic, Sigma Aldrich, Carlo Erba, Wilmar ..

169,00 TL

1000ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase

1000ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda..

350,00 TL

1000ml Steamok Nbase

1000ml Steamok NbaseSteamok markasının kendi likitinizi yapmanız için nikotinli gliserin ve glik..

310,00 TL

1000ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase

1000ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

270,00 TL

100ML Grande Nbase

Grande NbaseBoyutu : 100MLŞişe : UV PlastikÜrün Son Kullanma Tarihi : Etiketin üzerinded..

60,00 TL

250ML CarloVG+MerckPG+MerckNicotine Nbase

250ML CarloVG+MerckPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

200,00 TL

250ML Grande Nbase

Grande NbaseBoyutu : 250MLŞişe : UV PlastikÜrün Son Kullanma Tarihi : Etiketin üzerinded..

150,00 TL

250ML Nbase Hazırlat

250ML Nbase HazırlatMerck, Avoria, Ineos, Basf, Chemnovatic, Sigma Aldrich, Carlo Erba, Wilmar v..

79,00 TL

250ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase

250ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

150,00 TL

250ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase

WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda Ü..

140,00 TL

5000ML CarloVG+MerckPG+MerckNicotine Nbase

5000ML CarloVG+MerckPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

1.990,00 TL

5000ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase

5000ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda..

1.690,00 TL

5000ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase

5000ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

1.190,00 TL

500ML AvoriaVG+CarloPG+MerckNicotine Nbase

500ML AvoriaVG+CarloPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000mlSeçenekleri ile karşınızdaÜrün A..

450,00 TL

500ML CarloVG+merckPG+MerckNicotine Nbase

500ML CarloVG+merckPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

300,00 TL

500ML Grande Nbase

Grande NbaseBoyutu : 500MLŞişe : UV PlastikÜrün Son Kullanma Tarihi : Etiketin üzerinded..

350,00 TL

500ML Nbase Hazırlat

500ML Nbase HazırlatMerck, Avoria, Ineos, Basf, Chemnovatic, Sigma Aldrich, Carlo Erba, Wilmar v..

129,00 TL

500ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase

500ML SigmaVG+IneosPG+NselectNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

250,00 TL

500ml Steamok Nbase

500ml Steamok NbaseSteamok markasının kendi likitinizi yapmanız için nikotinli gliserin ve gliko..

179,00 TL

500ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase

500ML WilmarVG+BasfPG+MerckNicotine Nbase250ml-500ml-1000ml-5000ml Seçenekleri ile karşınızda ..

210,00 TL

Best Nbase 1000ML

Best NbaseBEST NBASE marka nikotinli bazdır. Gliserin, Carlo Erba Propilen Glikol ve MERCK Niko..

600,00 TL

Best Nbase 250ML

Best NbaseBEST NBASE marka nikotinli bazdır. Gliserin, Carlo Erba Propilen Glikol ve MERCK Niko..

250,00 TL

Best Nbase 500ML

Best NbaseBEST NBASE marka nikotinli bazdır. Gliserin, Carlo Erba Propilen Glikol ve MERCK Niko..

425,00 TL

Carlo Erba - Saf Gliserin 1000ML

Carlo Erba - Saf Gliserin 1000ML (VG)Türü : Pharma Grade (USP/EP) Bitkisel GliserinMeşei : F..

249,00 TL

Carlo Erba - Saf Gliserin 5000ML

Carlo Erba - Saf Gliserin 5000ML (VG)Türü : Pharma Grade (USP/EP) Bitkisel GliserinMeşei : F..

999,00 TL

INEOS - SAF - PG - 500ML - 1000ML

INEOS - SAF - PG - 500ML - 1000MLPharma Grade (USP/EP) Propilen Glikol Meşei : İngiltere Saflı..

119,00 TL

MERCK - SAF PG - 500ML-1000ML

Merck marka saf pg – propilen glikolCAS number    57-55-6 EC number &n..

229,00 TL

Merck Nbase 1000ML

Merck Nbase 1000MLDünya’nın en kaliteli nbase bileşenleri olarak kabul edilen Alman MERCK marka ..

499,00 TL

Merck Nbase 250ML

Merck Nbase 250MLDünya’nın en kaliteli nbase bileşenleri olarak kabul edilen Alman MERCK marka n..

199,00 TL

Merck Nbase 500ML

Merck Nbase 500MLDünya’nın en kaliteli nbase bileşenleri olarak kabul edilen Alman MERCK marka n..

349,00 TL

Oleon Merck - Nbase 1000ML

Oleon Merck - Nbase 1000MLDünya’nın en kaliteli nbase bileşenleri olarak kabul edilen Fransız Ol..

359,00 TL

Oleon Merck - Nbase 250ML

Oleon Merck - Nbase 250MLDünya’nın en kaliteli nbase bileşenleri olarak kabul edilen Fransız Ole..

129,00 TL

Oleon Merck - Nbase 500ML

Oleon Merck - Nbase 500MLDünya’nın en kaliteli nbase bileşenleri olarak kabul edilen Fransız Ole..

249,00 TL

Ozelbuhar Nbase 1000ML

Ozelbuhar Nbase 1000MLÜrün özellikleri ;GLYCAMED ® 99,7% Bitkisel Gliserin (Vg)Kimyasal ..

250,00 TL

Ozelbuhar Nbase 250ML

Ozelbuhar Nbase 250MLÜrün özellikleri ;GLYCAMED ® 99,7% Bitkisel Gliserin (Vg)Kimyasal ü..

130,00 TL

Ozelbuhar Nbase 5000ML

Ozelbuhar Nbase 5000MLÜrün özellikleri ;GLYCAMED ® 99,7% Bitkisel Gliserin (Vg)Kimyasal ..

1.290,00 TL

Ozelbuhar Nbase 500ML

Ozelbuhar Nbase 500MLÜrün özellikleri ;GLYCAMED ® 99,7% Bitkisel Gliserin (Vg)Kimyasal ü..

190,00 TL

SIGMA ALDRICH - Saf Gliserin 1000ML

SIGMA ALDRICH - Saf Gliserin 1000MLProduct Number: G2289 CAS Number: 56-81-5 MDL: MFCD00004722..

199,00 TL

SIGMA ALDRICH - Saf Gliserin 5000ML

SIGMA ALDRICH - Saf Gliserin 5000MLProduct Number: G2289 CAS Number: 56-81-5 MDL: MFCD00004722..

799,00 TL

VG 1000ML SteamOK Vegetable Glycerin %99,7

Avrupa üretimi olan steamok markasının 1000ML VG SteamOK Vegetable Glycerin %99,7 isimli ürünüdür. ..

199,00 TL

VG 100ML SteamOK Vegetable Glycerin %99,7

Avrupa üretimi olan steamok markasının 100ML VG SteamOK Vegetable Glycerin %99,7 isimli ürünüdür. ..

29,00 TL

Wilmar VG - Saf Gliserin 1000ML

Wilmar VG - Saf Gliserin 1000MLÜrün Adı : Wilmar Bitkisel Gliserin (Vg)Türü : Pharma Grade (..

159,00 TL

Wilmar VG - Saf Gliserin 5000ML

Wilmar VG - Saf Gliserin 5000MLÜrün Adı : Wilmar Bitkisel Gliserin (Vg)Türü : Pharma Grade (..

635,00 TL